0544 522 99 73

Cinsel Gücü Artıran Haplar

Sertleşme sorunu yaşayan birçok erkeğin kullandığı Cinsel Gücü Artıran Haplar içeriği bakımından doğal bir performans arttırıcı olarak kullanılır. Üstün kaliteli cinsel istek arttırıcı ürünler, içeriğindeki Sildenafil etkin maddesi sayesinde erkeklerin penis bölgesinde maksimum derecede sertlik sağlamaktadır. Tamamen doğal bir kimyaya sahip olan Cinsel Gücü Artıran Haplar içeriğindeki bileşenler olarak zararsız olmasıyla beraber tüketiciye aşırı bir kullanım olmaması halinde olumsuz bir duruma yol açması söz konusu değildir.

Bu haplar tıp dilinde cinsel disfonksiyon bozukluğunda halk dilinde sertleşme sorunu olarak da bilinen rahatsızlığın tedavisinde 15 yılı aşkın bir süredir kullanılan bir ilaç olarak revaçtadır. Etken maddesi Sildenafil olarak geçmektedir. Sildenafil etken maddesi de sitrat olarak geçmesinden dolayı bu hapların dış rengi mavidir. Oral olarak kullanılan bu yuvarlak boyutlu cinsel ilaçlar yutulması da kolaydır.

Cinsel Gücü Artıran Haplar Gerçekten İşe Yarar Mı?

Bu cinsel ilaçlar içeriğindeki fosfodiestaz inhibitörleri grubuna ait bir ilaç olduğundan dolayı bu ilaç grubundakiler damarların genişlemesine ve atardamarların kanla beslenmesini sağlıyor. Bu şekilde atardamarım çeperi genişler ve toplar damar çeperi daralır. Bu olay genişleyen atardamar çeperindeki dolayı peniste ereksiyona sebep olur.

Kullanmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her gıda maddesinde ve her ilaçta olduğu gibi ürünlerin kullanılmaması gereken durumlar olabilir. Dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de ilacın son kullanma tarihinin geçmemiş olmasıdır. Dolapta beklemekten son kullanma tarihi geçmiş bir cinsel güc arttırıcı ilaç varsa kesinlikle kullanılmamalıdır. Bu sadece cinsel ilaçlar için değil diğer tüm ilaçlar için de geçerlidir ve bu tarz bir kullanım sağlığı olumsuz ve ciddi bir şekilde etkileyebilir. İlacın nemin olmadığı ve sıcak olmayan bir ortamda muhafaza edilmesi ilacın içeriğindeki etken maddenin bozulmamasını sağlayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise Cinsel Gücü Artıran Haplar sadece erkekler için üretildiğini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Erkeklerde cinsel isteğin uzun süre devamını sağlayan bu etkili ilaç kadınlar üzerinde de aynı etkileri göstereceği düşünülebilir. Ancak kadınların fizyolojisi ve hormonları buna müsaade etmemekle beraber tam tersi bir etkiye neden oluyor. Bu yüzden hiç bir şekilde kadınların kullanmaması gereken bir ilaçtır.