0544 522 99 73

Eczanelerde Satılan Geciktirici Fiyatları

Erkeklerde erken boşalma sorunu istenen performansın yakalanmasını engellerken tıbbi anlamda ürün kullanmayı da gerektiren bir durumdur. Bundan dolayı geciktirici özelliği bulunan ürünlerin kullanımı gerekir. Erken boşalma erkeğin kendi isteminden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı boşalması olarak özetlenir. Bunun için geciktirici krem, jel veya sprey gibi ürünler üretilmiştir. Eczanelerde satılan geciktirici fiyatları konusunda ürün ve içeriğe bağlı olarak net konuşmak zordur.

Erken Boşalma Nedenleri

Genellikle erken boşalma sorunu için kullanılan geciktiricilerin giderdiği sorunların temelde nedenleri şunlar olabilir:
Stresten kaynaklı erken boşalma,
Cinsel deneyim azlığı nedeniyle meydana gelen sorunlar,
Psikolojik olarak yaşanan nedenlerdir.
Bu nedenlere bağlı olarak yaşanan erken boşalma için geciktirici özelliği olan ürünler kullanılabilir. Eczanelerde satılan geciktirici fiyatları sprey, krem veya prezervatif olması durumunda değişiklik gösterir.

Geciktirici Ürünler Nasıl Kullanılır?

Geciktirici ürünlerin kullanılması halinde uygun kullanım önemlidir. Ürünlerin belirtilen şekilde kullanımı önerilir.
Prezervatif olması halinde ilişkiden önce kullanılması gerekir.
Sprey olması halinde ilişkiden 10 dakika kadar önce ve tahriş olmayacak şekilde kullanılmalıdır.
Kremler de özelliklerine ve etken maddelerine göre üzerinde yazan sürede cinsel ilişkiden önce kullanılmalıdır.
Ürünlerden beklenen etkinin elde edilmesi için ise içeriklerinin ve kullanımlarının dikkatli şekilde bilinmesi, önerildiği şekilde kullanılması önem arz eder. Aksi durumda kullanımdan beklenen sonucun elde edilmesi oldukça zor olacaktır. Erken boşalma sorununa en pratik çözümlerdir.