0544 522 99 73

KLG Sarı Hap

Cinsel ilişkilerini daha üst seviye taşımak isteyenler ve ilişkilerinde performans düşüklüğü ve istenilen zamandan erken boşalma yaşayanlar, bu problemlerini çözmek için KLG Sarı Hap gibi türlü ilaç ve bitkisel karışımlara müracaat ediyorlar. Özellikle ileri yaşlarda istenilen sertliğe ulaşamayanlar veya bu sertliği ilişki süresince devam ettiremeyenler, başarısızlıkla sonuçlanan ilişkilerden dolayı psikolojik problemler yaşamakta ve bu da yaşam standart ve kalitelerini düşürmektedir.

Tekrar aynı durumla karşılaşacağı korkusu, erkeği cinsel ilişkiye girmekten uzaklaştırır ve bu da çiftler arasında huzursuzluk gibi bir çok soruna sebep olabilir (boşanma dahil). Sıklıkla yaşanan bu cinsel problemlere kesin çözüm sağlayan, KLG geciktirici hapları, piyasaya çıktığı andan itibaren neredeyse yok satıyor.

K.L.G Özellikleri

KLG kutularının içinde, 8 adet KLG sarı ve 8 adet de KLG yeşil hap bulunuyor. K.L.G tamamen bitkisel olup, vücuda zararlı hiçbir kimyasal madde içermiyor. Bilinen bir yan etkisi olmayan hapların sarı olanı geciktirici amaçlı olup, ilişkiden yaklaşık bir saat öncesi bir bardak su ile alınması tavsiye ediliyor. Yeşil haplar ise performans arttırıcı özelliği olan haplardır ve sarı hapla aynı şekilde kullanılabiliyor, ayrıca bu iki hapın aynı anda kullanılabilme özelliği de bulunuyor.

KLG hapı, kalp hastalığı, göz tansiyonu, karaciğer ve böbrek yetmezliği rahatsızlığı olanların kullanması tavsiye edilmiyor ve mutlaka doktora danışılması öneriliyor. Kredi kartı ve kapıda ödeme imkanı olan ödeme yöntemlerinin yanında, kargolar dışarıdan içi belli olmayacak şekilde paketleniyor ve içeriği paket üstüne yazılmıyor.


Bu sitedeki tüm içerik ve resimler KLG resmi satış sitesine aittir. İzin alınmadan kopyalanması yasaktır!